START

        


BALIK KARNAWAŁOWY NAJMŁODSZYCH

W ┼Ťrod─Ö 7 lutego br. w naszej szkole odby┼é si─Ö balik karnawa┼éowy, w którym uczestniczy┼éy dzieci z oddzia┼éu przedszkolnego oraz klasy I i III.

By┼é to dzie┼ä niecierpliwie oczekiwany przez najm┼éodszych uczniów naszej szko┼éy. Tego dnia sala gimnastyczna zamieni┼éa si─Ö w sal─Ö balow─ů, przyozdobion─ů w ró┼╝nokolorowe ┼éa┼äcuchy, serpentyny, balony. Zjawiskowy wygl─ůd, wprowadzi┼é dzieci w weso┼éy nastrój i zach─Öci┼é do wspólnej zabawy. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieli┼éy si─Ö w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy d┼║wi─Ökach muzyki bawili si─Ö wy┼Ťmienicie! Zabawa urozmaicana by┼éa ciekawymi konkursami, a zwyci─Özcy byli nagradzani s┼éodyczami. W czasie przerwy dzieci mia┼éy czas na s┼éodki pocz─Östunek. By┼éa to równie┼╝ okazja do wykonania sobie pami─ůtkowych zdj─Ö─ç w karnawa┼éowych przebraniach. Niestety radosna zabawa musia┼éa si─Ö sko┼äczy─ç i pe┼éne wra┼╝e┼ä dzieci wróci┼éy do swoich domów.

Dzi─Ökujemy Radzie Rodziców za ufundowanie s┼éodyczy dla dzieci.

GALERIA
  

 
« poprzedni artyku┼é   nast─Öpny artyku┼é »

Jest jedno takie serce
spo┼Ťród serc wielu tysi─Öcy
i bije wci─ů┼╝ nieprzerwanie
i kocha najgor─Öcej.


To serce naszej Mamy
najlepsze w ca┼éym ┼Ťwiecie
i nigdy takiego serca nie odnajdziecie.


Mijaj─ů lata w rozp─Ödzie
twarde skały czas krusz.
Mi┼éo┼Ť─ç matki do dzieci
┼╝aden czas, nigdy nie ruszy.

 
 
 
 

Go┼Ťcimy