START arrow Sport w naszej szkole arrow GMINNY DRUŻYNOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

        


GMINNY DRUŻYNOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

W poniedziałek 16 października 2017 r. w Szkole Podstawowej w Strzyżewie odbył się Gminny Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego.

Nasz─ů szko┼é─Ö w tym turnieju reprezentowa┼éy dwie dru┼╝yny ch┼éopców i dwie dru┼╝yny dziewczynek. Mecze rozgrywane by┼éy w czterech kategoriach: dziewcz─Öta rocznik 2002 - 2004, ch┼éopcy rocznik 2002 - 2004 dziewczynki rocznik 2005 i m┼éodsze, ch┼éopcy rocznik 2005 i m┼éodsi. W trakcie turnieju mo┼╝na by┼éo obserwowa─ç wiele ciekawych i zaci─Ötych meczów. Nasi reprezentanci starali si─Ö osi─ůgn─ů─ç jak najlepsze wyniki. Bardzo dobry rezultat uzyska┼éa m┼éodsza dru┼╝yna ch┼éopców z naszej szko┼éy w sk┼éadzie: Jakub Król, Maksymilian Stendera, Filip Wyrwi┼äski, zajmuj─ůc w turnieju III miejsce

 

 
« poprzedni artyku┼é   nast─Öpny artyku┼é »

Jest jedno takie serce
spo┼Ťród serc wielu tysi─Öcy
i bije wci─ů┼╝ nieprzerwanie
i kocha najgor─Öcej.


To serce naszej Mamy
najlepsze w ca┼éym ┼Ťwiecie
i nigdy takiego serca nie odnajdziecie.


Mijaj─ů lata w rozp─Ödzie
twarde skały czas krusz.
Mi┼éo┼Ť─ç matki do dzieci
┼╝aden czas, nigdy nie ruszy.