START arrow Sport w naszej szkole arrow GMINNY TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ CHŁOPCÓW ROCZNIK 2005 I MŁODSZYCH

        


GMINNY TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ CHŁOPCÓW ROCZNIK 2005 I MŁODSZYCH

W czwartek 12 października 2017 r. w Szkole Podstawowej w Sieroszewicach odbył się Gminny Turniej Piłki Halowej Chłopców z rocznika 2005 i młodszych.

Do turnieju przystąpiło 8 drużyn ze wszystkich szkół podstawowych gminy Sieroszewice. W tej grupie znalazła się oczywiście drużyna z naszej szkoły w składzie: Bartosz Cieślak, Kacper Dysma, Adam Radkowski, Maksymilian Stendera, Tobiasz Wiesner, Filip Wyrwiński. Mecze w pierwszej części turnieju rozgrywane były w dwóch grupach do których wcześniej odbyły się losowania drużyn. Z każdej grupy do dalszych rozgrywek awansowały po dwie najlepsze drużyny.  Drużyna  z naszej szkoły awansowała do półfinału rozgrywek zajmując III miejsce w turnieju.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

 
Jedziemy na wakacje  
do lasu, nad wodę.  
Prosimy ciebie, słonko  
o piękną pogodę.