START arrow Sport w naszej szkole arrow GMINNY TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ CHŁOPCÓW ROCZNIK 2005 I MŁODSZYCH

        


GMINNY TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ CHŁOPCÓW ROCZNIK 2005 I MŁODSZYCH

W czwartek 12 pa┼║dziernika 2017 r. w Szkole Podstawowej w Sieroszewicach odby┼é si─Ö Gminny Turniej Pi┼éki Halowej Ch┼éopców z rocznika 2005 i m┼éodszych.

Do turnieju przyst─ůpi┼éo 8 dru┼╝yn ze wszystkich szkó┼é podstawowych gminy Sieroszewice. W tej grupie znalaz┼éa si─Ö oczywi┼Ťcie dru┼╝yna z naszej szko┼éy w sk┼éadzie: Bartosz Cie┼Ťlak, Kacper Dysma, Adam Radkowski, Maksymilian Stendera, Tobiasz Wiesner, Filip Wyrwi┼äski. Mecze w pierwszej cz─Ö┼Ťci turnieju rozgrywane by┼éy w dwóch grupach do których wcze┼Ťniej odby┼éy si─Ö losowania dru┼╝yn. Z ka┼╝dej grupy do dalszych rozgrywek awansowa┼éy po dwie najlepsze dru┼╝yny.  Dru┼╝yna  z naszej szko┼éy awansowa┼éa do pó┼éfina┼éu rozgrywek zajmuj─ůc III miejsce w turnieju.

 

 
« poprzedni artyku┼é   nast─Öpny artyku┼é »

 
Jedziemy na wakacje  
do lasu, nad wod─Ö.  
Prosimy ciebie, s┼éonko  
o pi─Ökn─ů pogod─Ö.