START arrow Sport w naszej szkole arrow IX BIEGI O PUCHAR WÓJTA GMINY SIEROSZEWICE

        


IX BIEGI O PUCHAR WÓJTA GMINY SIEROSZEWICE

W sobotę 16 września 2017r na stadionie w Sieroszewicach odbyły się IX Biegi o Puchar Wójta Gminy Sieroszewice.

W tej imprezie sportowej wystartowało 173 uczniów ze szkół podstawowych. Wśród nich znaleźli się także uczniowie z naszej szkoły. Biegi odbywały się na dystansach od 200 do 800 metrów w zależności od kategorii wiekowej. Nasi reprezentanci przy głośnym dopingu swoich rodziców i opiekunów starali się osiągnąć jak najlepsze wyniki. Świetne wyniki uzyskały trzy uczennice: Oliwia Chabowska - I miejsce w biegu na 200 m dziewczynek z rocznika 2010-2011. W tej samej kategorii III miejsce uzyskała Kinga Goździk. W kategorii dziewczynek z rocznika 2006 w biegu na dystansie 600 m, III miejsce zajęła Wiktoria Derwich.

Gratulujemy świetnych wyników wszystkim naszym reprezentantom.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Jest jedno takie serce
spośród serc wielu tysięcy
i bije wciąż nieprzerwanie
i kocha najgoręcej.


To serce naszej Mamy
najlepsze w całym świecie
i nigdy takiego serca nie odnajdziecie.


Mijają lata w rozpędzie
twarde skały czas krusz.
Miłość matki do dzieci
żaden czas, nigdy nie ruszy.