START arrow Nasze sukcesy arrow PODSUMOWANIE POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "RECYKLING - CZY WARTO?"

        


PODSUMOWANIE POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "RECYKLING - CZY WARTO?"

Dnia 14 czerwca 2017 roku uczestniczyli┼Ťmy w podsumowaniu Powiatowego Konkursu Plastycznego "Recykling – czy warto?”.

Organizatorem konkursu by┼éa Szko┼éa Podstawowa nr 7 w Ostrowie Wielkopolskim. Na konkurs wp┼éyn─Ö┼éo 320 prac z 18 szkó┼é. Dwoje uczniów naszej szko┼éy: Katarzyna Rak z klasy VI i Jakub Król z klasy V, zosta┼éo laureatami. Wr─Öczenie nagród i dyplomów poprzedzi┼éo przedstawienie o tematyce ekologicznej w wykonaniu uczniów Szko┼éy Podstawowej nr 7.

Naszym uczniom gratulujemy sukcesu!

 

 
« poprzedni artyku┼é   nast─Öpny artyku┼é »

 
Jedziemy na wakacje  
do lasu, nad wod─Ö.  
Prosimy ciebie, s┼éonko  
o pi─Ökn─ů pogod─Ö.