START arrow Sport w naszej szkole arrow POWIATOWY TURNIEJ PIŁKARSKI "ORLIK 2017"

        


POWIATOWY TURNIEJ PIŁKARSKI "ORLIK 2017"

W pi─ůtek 5 maja br. na boisku „Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 6 w Ostrowie Wielkopolskim odby┼é si─Ö powiatowy etap Ogólnopolskiego Turnieju Pi┼ékarskiego „Orlik 2017”.

Dru┼╝yna z naszej szko┼éy w sk┼éadzie: Bart┼éomiej Dera, Mi┼éosz Kami┼äski, Kacper Dysma, Jakub Ko┼éek, Adam Radkowski, Maksymilian Stendera, Filip Wyrwi┼äski, Micha┼é Zmy┼Ťlony, reprezentowa┼éa gmin─Ö Sieroszewice na tym szczeblu rozgrywek. Naszym ch┼éopcom przysz┼éo si─Ö zmierzy─ç z bardzo dobrymi dru┼╝ynami z du┼╝ych liczebnych szkó┼é ostrowskich oraz z dru┼╝yn─ů z Odolanowa. I tym razem nasi ch┼éopcy bardzo dobrze si─Ö zaprezentowali, walcz─ůc o jak najlepsze miejsce do samego ko┼äca rozgrywek, dzi─Öki temu wywalczyli III miejsce w turnieju. Ponadto, Mi┼éosz Kami┼äski zwyci─Ö┼╝y┼é w konkursie na najlepszego bramkarza tych rozgrywek.

Gratulujemy naszym reprezentantom kolejnego udanego wyst─Öpu. 

 

 
« poprzedni artyku┼é   nast─Öpny artyku┼é »

 
Jedziemy na wakacje  
do lasu, nad wod─Ö.  
Prosimy ciebie, s┼éonko  
o pi─Ökn─ů pogod─Ö.