START arrow Sport w naszej szkole arrow GMINNE ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU PIŁKARSKIEGO "ORLIK 2017"

        


GMINNE ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU PIŁKARSKIEGO "ORLIK 2017"

W czwartek 30 marca 2017 r. na boisku Orlik w Wielowsi odby┼éy si─Ö Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Pi┼ékarskiego „Orlik 2017”.

W turnieju bra┼éy udzia┼é dru┼╝yny z o┼Ťmiu szkó┼é podstawowych gminy Sieroszewice. W tym gronie nie zabrak┼éo oczywi┼Ťcie reprezentacji naszej szko┼éy w sk┼éadzie: Bart┼éomiej Dera, Kacper Dysma, Mi┼éosz Kami┼äski, Jakub Ko┼éek, Adam Radkowski, Maksymilian Stendera, Filip Wyrwi┼äski, Micha┼é Zmy┼Ťlony.

Rozgrywki rozpocz─Ö┼éy si─Ö od gier w dwóch grupach po cztery dru┼╝yny. Nasza dru┼╝yna pokona┼éa wszystkich swoich rywali grupowych i awansowa┼éa do pó┼éfina┼éu w którym równie┼╝ odnios┼éa zwyci─Östwo. W finale reprezentacji naszej szko┼éy przysz┼éo si─Ö zmierzy─ç z dru┼╝yn─ů z Sieroszewic. Regulaminowy czas meczu nie da┼é jednak rozstrzygni─Öcia i potrzebne by┼éy rzuty karne w których nasza dru┼╝yna okaza┼éa si─Ö lepsza i zaj─Ö┼éa I miejsce w tych rozgrywkach. Dzi─Öki temu sukcesowi nasi ch┼éopcy awansowali do powiatowego etapu turnieju.

Gratulujemy naszym uczniom i ┼╝yczymy kolejnych sukcesów w kolejnym etapie rozgrywek.

 
GALERIA

 
« poprzedni artyku┼é   nast─Öpny artyku┼é »

 
Jedziemy na wakacje  
do lasu, nad wod─Ö.  
Prosimy ciebie, s┼éonko  
o pi─Ökn─ů pogod─Ö.