START arrow Sport w naszej szkole arrow GMINNE ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU PIŁKARSKIEGO "ORLIK 2017"

        


GMINNE ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU PIŁKARSKIEGO "ORLIK 2017"

W czwartek 30 marca 2017 r. na boisku Orlik w Wielowsi odby┼éy si─Ö Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Pi┼ékarskiego „Orlik 2017”.

W turnieju bra┼éy udzia┼é dru┼╝yny z o┼Ťmiu szkó┼é podstawowych gminy Sieroszewice. W tym gronie nie zabrak┼éo oczywi┼Ťcie reprezentacji naszej szko┼éy w sk┼éadzie: Bart┼éomiej Dera, Kacper Dysma, Mi┼éosz Kami┼äski, Jakub Ko┼éek, Adam Radkowski, Maksymilian Stendera, Filip Wyrwi┼äski, Micha┼é Zmy┼Ťlony.

Rozgrywki rozpocz─Ö┼éy si─Ö od gier w dwóch grupach po cztery dru┼╝yny. Nasza dru┼╝yna pokona┼éa wszystkich swoich rywali grupowych i awansowa┼éa do pó┼éfina┼éu w którym równie┼╝ odnios┼éa zwyci─Östwo. W finale reprezentacji naszej szko┼éy przysz┼éo si─Ö zmierzy─ç z dru┼╝yn─ů z Sieroszewic. Regulaminowy czas meczu nie da┼é jednak rozstrzygni─Öcia i potrzebne by┼éy rzuty karne w których nasza dru┼╝yna okaza┼éa si─Ö lepsza i zaj─Ö┼éa I miejsce w tych rozgrywkach. Dzi─Öki temu sukcesowi nasi ch┼éopcy awansowali do powiatowego etapu turnieju.

Gratulujemy naszym uczniom i ┼╝yczymy kolejnych sukcesów w kolejnym etapie rozgrywek.

 
GALERIA

 
« poprzedni artyku┼é   nast─Öpny artyku┼é »

Jest jedno takie serce
spo┼Ťród serc wielu tysi─Öcy
i bije wci─ů┼╝ nieprzerwanie
i kocha najgor─Öcej.


To serce naszej Mamy
najlepsze w ca┼éym ┼Ťwiecie
i nigdy takiego serca nie odnajdziecie.


Mijaj─ů lata w rozp─Ödzie
twarde skały czas krusz.
Mi┼éo┼Ť─ç matki do dzieci
┼╝aden czas, nigdy nie ruszy.