START arrow Wolontariat arrow GÓRA GROSZA

        


GÓRA GROSZA

Jak co roku w miesi─ůcu grudniu uczniowie i nauczyciele naszej szko┼éy wzi─Öli udzia┼é w charytatywnej akcji pod nazw─ů "Góra Grosza".

Ogólnopolska akcja organizowana przez Towarzystwo NASZ DOM ma na celu wsparcie materialne dzieci wychowuj─ůcych si─Ö poza w┼éasn─ů rodzin─ů, a wi─Öc w domach dziecka i rodzinach zast─Öpczych. Jednocze┼Ťnie u┼Ťwiadamia ona uczniom, ┼╝e tak ma┼éo warto┼Ťciowy jeden grosz zebrany w du┼╝ej ilo┼Ťci pomo┼╝e zrealizowa─ç marzenia dzieci b─Öd─ůcych w trudnej sytuacji ┼╝yciowej. Dlatego bardzo si─Ö cieszymy, ┼╝e w tej wspania┼éej akcji wzi─Ö┼éo udzia┼é bardzo du┼╝o uczniów naszej szko┼éy. Dzi─Öki temu zebrali┼Ťmy w tym roku kwot─Ö 212,20 z┼é. Pieni─ůdze zosta┼éy przeliczone przez uczniów i zostan─ů wys┼éane do organizatora akcji. W imieniu potrzebuj─ůcy dzieci dzi─Ökujemy za zaanga┼╝owanie uczniom, rodzicom i nauczycielom.

 
 
« poprzedni artyku┼é   nast─Öpny artyku┼é »

Jest jedno takie serce
spo┼Ťród serc wielu tysi─Öcy
i bije wci─ů┼╝ nieprzerwanie
i kocha najgor─Öcej.


To serce naszej Mamy
najlepsze w ca┼éym ┼Ťwiecie
i nigdy takiego serca nie odnajdziecie.


Mijaj─ů lata w rozp─Ödzie
twarde skały czas krusz.
Mi┼éo┼Ť─ç matki do dzieci
┼╝aden czas, nigdy nie ruszy.