START arrow Sport w naszej szkole arrow GMINNY DRUŻYNOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

        


GMINNY DRUŻYNOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

W wtorek, 11 października 2016 roku, w Szkole Podstawowej w Strzyżewie odbył się Gminny Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego.

Dru┼╝yna z naszej szko┼éy zosta┼éa wy┼éoniona poprzez etap szkolny tego turnieju, który odbywa┼é si─Ö od 3 do 10 pa┼║dziernika 2016r. W etapie szkolnym wzi─Ö┼éo udzia┼é 16 uczniów. W szkolnych rozgrywkach najlepszy okaza┼é si─Ö: Mi┼éosz Kami┼äski, II miejsce zaj─ů┼é Bart┼éomiej Dera, a III by┼é Micha┼é Zmy┼Ťlony. Ta trójka ch┼éopców reprezentowa┼éa nasz─ů szko┼é─Ö na szczeblu gminnym turnieju w Strzy┼╝ewie, zajmuj─ůc w tych zawodach dru┼╝ynowo IV miejsce.

 
GALERIA

 
« poprzedni artyku┼é   nast─Öpny artyku┼é »

 
Jedziemy na wakacje  
do lasu, nad wod─Ö.  
Prosimy ciebie, s┼éonko  
o pi─Ökn─ů pogod─Ö.