START arrow Wolontariat

        


Wolontariat
GÓRA GROSZA

Już po raz piętnasty Towarzystwo NASZ DOM organizowało akcję pod nazwą Góra Grosza. Akcja odbywa się pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej i przeprowadzona była we wszystkich szkołach i przedszkolach całej Polski.

Czytaj całość
 
AKCJA "TAK POMAGAM" ZAKOŃCZONA

Dziękujemy: Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, którzy wsparli naszą akcję zbiórki żywności. Wszystkie zebrane produkty żywnościowe zostały dostarczone w dniu 12 grudnia do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sieroszewicach.

Czytaj całość
 
AKCJA - TAK POMAGAM

Tradycyjnie w okresie przedświątecznym rozpoczynamy w naszej szkole akcję charytatywną. Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i mieszkańców wsi, aby zechcieli się do niej przyłączyć. 

Czytaj całość
 
POMAGAMY ZWIERZĘTOM ZE SCHRONISKA

Jednym z zadań szkoły jest kształtowanie pozytywnego stosunku dziecka do świata przyrody, w tym wdrażanie do sprawowania opieki nad zwierzętami domowymi oraz niesienia pomocy zwierzętom żyjącym na wolności, sposobami sprawowania nad nimi opieki oraz niesienia im pomocy.

Czytaj całość
 
TYDZIEŃ WOLONTARIATU 2013

W dniach od 2 do 6 grudnia w naszej szkole trwał TYDZIEŃ WOLONTARIATU.

W ramach tej akcji tradycyjnie już zbierana była żywność, którą przekazaliśmy do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sieroszewicach.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 28 - 36 z 36

 
Jedziemy na wakacje  
do lasu, nad wodę.  
Prosimy ciebie, słonko  
o piękną pogodę.