START arrow Nasze sukcesy

        


Nasze sukcesy
SPORTOWY SUKCES ROZALII

W środę, 14 maja 2014 roku, na stadionie ostrowskiej Stali rozgrywana była VIII Edycja Mistrzostw Powiatu Szkół Podstawowych w Lekkiej Atletyce o Puchar Starosty.

W imprezie wzięło udział ponad 200 zawodników i zawodniczek. Gminę Sieroszewice reprezentowała grupa uzdolnionych sportowo uczniów z kilku szkół.

Czytaj całość
 
SUKCES TOMKA

14 maja 2014 r. w Kąkolewie odbył się ostatni - wojewódzki etap Konkursu wiedzy o Wielkopolsce. Aby zakwalifikować się do tego etapu należało pomyślnie przejść etap szkolny, powiatowy i rejonowy.

Czytaj całość
 
TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

We wtorek 29 kwietnia 2014 r. w Zespole Szkół w Wielowsi odbyły się eliminacje gminne ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W Turnieju wzięło udział 8 drużyn ze szkół podstawowych z terenu gminy Sieroszewice.

Czytaj całość
 
XVI EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

Uczniowie klasy II zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Bądź rozważny, baw się grzecznie, a w twoim domu będzie bezpiecznie".

Czytaj całość
 
WIELKANOCNA PISANKA

Podsumowanie konkursu plastycznego „Wielkanocna pisanka” i wręczenie nagród odbyło się we wtorek 14 kwietnia 2014r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sieroszewicach.              

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 64 - 72 z 98

 
Jedziemy na wakacje  
do lasu, nad wodę.  
Prosimy ciebie, słonko  
o piękną pogodę.