START arrow Nasze sukcesy

        


Nasze sukcesy
NAJPIĘKNIEJSZA ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI

Dnia 22 maja 2014 r. podsumowano konkurs plastyczny pt. „Najpiękniejsza zakładka do książki”. Konkurs został ogłoszony przez Gminną Bibliotekę Publiczna w Sieroszewicach.

Czytaj całość
 
SPORTOWY SUKCES ROZALII

W środę, 14 maja 2014 roku, na stadionie ostrowskiej Stali rozgrywana była VIII Edycja Mistrzostw Powiatu Szkół Podstawowych w Lekkiej Atletyce o Puchar Starosty.

W imprezie wzięło udział ponad 200 zawodników i zawodniczek. Gminę Sieroszewice reprezentowała grupa uzdolnionych sportowo uczniów z kilku szkół.

Czytaj całość
 
SUKCES TOMKA

14 maja 2014 r. w Kąkolewie odbył się ostatni - wojewódzki etap Konkursu wiedzy o Wielkopolsce. Aby zakwalifikować się do tego etapu należało pomyślnie przejść etap szkolny, powiatowy i rejonowy.

Czytaj całość
 
TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

We wtorek 29 kwietnia 2014 r. w Zespole Szkół w Wielowsi odbyły się eliminacje gminne ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W Turnieju wzięło udział 8 drużyn ze szkół podstawowych z terenu gminy Sieroszewice.

Czytaj całość
 
XVI EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

Uczniowie klasy II zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Bądź rozważny, baw się grzecznie, a w twoim domu będzie bezpiecznie".

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 55 - 63 z 90